Price: $86.890
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Hot Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Button Mesh Hat |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Peso Neto | 150 g |
| Largo | 30 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 55 cm |
| SKU | sb25060477203683080 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.